کامواباف قصد دارد در راستای آموزش بافتنی با دو میل، بافت یقه برگ با دو میل را به علاقمندان آموزش دهد

آموزش بافت یقه برگ با دو میل

این بافت مناسب حاشیه لباس، یقه، حتی برای مچ یا انتهای آستین ازش استفاده کنید

به شکل برگ بافته میشه بسیار ساده و راحت است

می تونید بعد از اینکه این یقه رو بافتید، اول آن را اندازه بگیرید، متناسب با یقه لباس خودتون، از این یقه دونه جمع کنید و از یقه لباس خودتون هم دونه جمع کنید (لباسی که کاملا بافته شده)، از یک میل سومی استفاده کنید و یکی در میان روی میل قرار دهید یک دانه از این یقه برگ و یک دانه از قسمت یقه اصلی و روی میل سومی قرار دهید

سپس دانه ها را دو تا یکی کنید

دقت کنید که با توجه به یقه اصلی خودتون، یقه برگ بر روی یقه اصلی درست قرار گیرد

ابتدا هشت دانه سر می اندازیم

بافت رج به رج یقه برگ با دو میل

بافت یقه برگ با دو میل
بافت یقه برگ با دو میل

رج اول

همه دانه ها را از زیر می بافیم

رج دوم

این رج را هم، همه از زیر می بافیم، دانه آخر را به رو می بافیم

رج سوم

دانه اول را بر میداریم، چهار تا دانه را از زیر می بافیم، یک ژته می زنیم، یک زیر، یک ژته، دو تا دانه آخر را از زیر می بافیم (در اینجا دانه آخر به رو بافته نمی شود)

رج چهارم

دانه اول رو بر میداریم، پنج تا دانه رو به رو می بافیم، نخ رو می بریم زیر کار، دانه بعدی رو ولی ما می خوایم زیر ببافیم،  از روی کار میل را وارد دانه نموده و به زیر می بافیم ولی دانه را رها نمی کنیم و دوباره از همان دانه (از سمت دیگر) به زیر می بافیم یعنی از یک دانه دو دانه ایجاد کردیم ( طبق ویدیو آموزشی)، دو تا دانه به زیر، آخرین دانه را به رو می بافیم.

رج پنجم (رج سوم برگ)

دانه اول رو بر میداریم، سه تا دانه به زیر می بافیم، یک دانه به رو، دو تا به زیر، یک ژته به زیر، یک زیر، یک ژته، سه تا دانه آخر را به زیر می بافیم.

رج ششم

دانه اول رو بر میداریم، هفت تا دانه را به رو می بافیم، یک دانه رو دو تا می کنیم(مثل توضیحات رج قبل)، سه تا از زیر، آخری به رو بافته می شود.

رج هفتم

اولی رو نمی بافیم، سه دانه به زیر می بافیم، دو تا رو، سه تا به زیر، یک ژته، یک زیر، یک ژته، چهار تا دانه اخر را به زیر می بافیم

رج هشتم

دانه اول را بر میداریم، نه تا دانه رو به رو می بافیم، نخ میره زیر کار، یک دانه رو دو تا می بافیم، چهار تا دانه به زیر می بافیم، آخری هم به رو بافته می شود

رج نهم

اولی رو بر میداریم، سه تا دانه به زیر می بافیم، سه تا دانه به رو ، چهار تا دانه به زیر، یک ژته، یک زیر، یک ژته، پنج تا دانه به زیر می بافیم.

رج دهم

دانه اولی رو بر میداریم، یازده دانه به رو می بافیم، یک دانه به دو دانه تبدیل می شود، پنج تا دانه به زیر و آخری به رو بافته می شود.

برای خودتون نشونی در نظر بگیرید اون رجی که یکی به دو دانه تبدیل می شود دانه آخر به رو بافته می شود

رج یازدهم

اولی رو بر میداریم، سه تا دونه به زیر، چهار تا به رو ، نخ رو می بریم زیر کار، برگ ما به اندازه کافی باز شده حالا باید ببندیمش، دانه بعدی رو بر میداریم، دانه بعدی رو به زیر می بافیم، دانه اولی رو میذاریم روی دانه دوم، هفت تا به زیر، دو تا یکی برعکس می کنیم، دانه آخر را به رو می بافیم.

رج دوازدهم

دانه اول رو بر میداریم، نه تا دانه به رو می بافیم؛ نخ میره زیر کار، یک دانه به دو دانه تبدیل می شود، شش تا به زیر و آخری به رو بافته می شود.

رج سیزدهم (رج یازده مدل برگ)

اولی رو بر میداریم، سه تا دانه به زیر، پنج تا دانه به رو، اولی رو بر میداریم، دومی رو به زیر می بافیم، اولی رو، روی دومی قرار میدیم(دو تا یکی می کنیم)، پنج تا به زیر، دو تا دونه بعدی رو بر عکس دو تا یکی می کنیم، دانه آخر هم به رو بافته می شود.

رج چهاردهم

اولی رو بر میداریم، هفت تا دانه به رو می بافیم، یک دانه را دو تا می کنیم، دو تا زیر، یک رو، چهار تا به زیر، آخری به رو می بافیم.

رج پانزدهم

اولی رو بر میداریم، سه تا زیر، یک رو، یک زیر، چهار تا رو، دو تا یکی معمولی(اولی رو بر میداریم، دومی رو به زیر می بافیم اولی رو روی دومی قرار می دهیم)، سه تا زیر، دو تا یکی برعکس، آخری هم به زیر بافته می شود.

رج شانزدهم

 اولی رو بر میداریم، پنج تا به رو می بافیم؛  از یک دانه دو تا دانه می بافیم، سه تا از زیر ، یک رو،چهار تا زیر و آخری رو به رو می بافیم.

رج هفدهم

اولی رو بر میداریم، سه تا زیر، یک رو ، یک زیر، پنج تا به رو، دو تا یکی معمولی، یک زیر، دو تا یکی برعکس، آخری هم به زیر می بافیم.

رج هیجدهم

دونه اول رو بر میداریم، سه تا به رو می بافیم، از یک دانه دو تا در می آریم، چهار تا به زیر، یک رو، چهار تا به زیر، دانه آخر هم به رو بافته می شود.

رج نوزدهم

دانه اول بر میداریم، سه تا از زیر، یک رو، یک زیر، شش تا به رو، دو تا اول رو بر میداریم، دانه سومی رو می بافیم، بعد دونه دومی رو میندازیم روی دانه سوم و بعد دانه اول رو می اندازیم روی دونه سوم، دانه آخر هم به زیر بافته می شود. (در این رج برگ را جمع کردیم)

رج بیستم

دانه اول بر می داریم، دانه دوم رو به رو می بافیم، دانه اول روی دانه دوم می اندازیم (مانند ویدیوآموزشی)، نخ میره پایین کار بعدی رو به زیر می بافیم، دانه قبلی رو روی دانه بعدی می اندازیم، تا شش دانه این کار را ادامه می دهیم، نخ رو میاریم روی کار سه تا دانه رو از رو می بافیم، سه تا به زیر، آخری هم به رو بافته می شود.

رج بیست و یک مثل رج اول بافته می شود و این رج ها دوباره تکرار می شود

اولین دونه رو بر میداریم، چهار تا دانه به زیر می بافیم، یک ژته، یک زیر، یک ژته، دو تا به زیر می بافیم.

سئوالات خود را در دیدگاه زیر بنویسید تا پاسخگوی سئوالات شما باشیم

 

بافتنی با کامواباف

شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین ویدیوهای آموزشی بافتنی را که با ساده ترین زبان آموزش داده شده است را در این فروشگاه اینترنتی تهیه نمایید. ببافید و لذت ببرید.

بالاترین کیفیت محصولات

بالاترین امنیت خرید

خرید و دانلود آنی

پشتیبانی بسیار سریع

خرید شارژ

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • نازی امیری کرمان
  2022-11-30 10:36 ق.ظ

  سلام بسیار عالی واموزنده

  پاسخ
  • ناشناس
   2023-10-08 11:40 ق.ظ

   سلام خدا خیرتون بده
   من چندروز بود درگیر یادگیری این مدل بودم توهرکجا سرج میکردم به خوبی وزیبایی توضیح نداده بود

   پاسخ
 • نازی امیری کرمان
  2022-11-30 10:41 ق.ظ

  برای اولین بار این سایت دیده و بسیار لذت بردم ممنونم از زحمات تمامی هنرمندان

  پاسخ
 • حاجی محمدی
  2023-06-05 1:14 ب.ظ

  سلام خیلی آموزش عالی وبه زبان ساده بود ،ممنونم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آموزش های مرتبط

keyboard_arrow_up