هدف مجموعه بافتنی کامواباف

مجموعه بافتنی کامواباف با هدف ایجاد سرگرمی و احساس خوب در بانوان عزیز کشورمان، در دوران سخت کرونا،  24 فروردین ،1399 آموزش مجازی خود را در پیج اینستاگرام آغاز نمود و با حمایت پروردگار مهربان تاکنون موفق به تولید بیش از 500 آموزش بافتنی با دو میل شده است و با ایمان به کار تولید آموزش های خلاقانه و منحصر به فرد ادامه خواهد داد.

مجموعه بافتنی کامواباف آموزش های خود را به صورت مجازی ارائه می دهد تا تمام علاقمندان در سراسر جهان بتوانند از آن بهره مند شوند و محدود به گروه خاصی نباشد.

امید است تیم کامواباف با توکل بر خدای مهربان، به تولید محتوای جامع هنر بافتنی با دو میل با تلاش روزافزون ادامه دهد  تا وب سایت جامع بافتنی با دومیل کامواباف همراه شما در کسب مهارت هنر بافتنی با دو میل باشد.

1

محصول آموزشی

1

آموزشهای رایگان بافتنی

100

هنرجوهای کامواباف

50

محتوای تولید شده

اعضای تیم کامواباف

آموزش هنر بافتنی کامواباف

مدرس هنر بافتنی

Instagram
نگین بهشتی

عکاس حرفه ای کامواباف

Instagram
WhatsApp
Telegram

ادمین کامواباف

Instagram
بردیا بهشتی

مدلینگ کامواباف

Instagram
بهنام بهشتی

مدیر فنی کامواباف

Telegram
Instagram
WhatsApp
سارا غلامی

کارشناس فنی کامواباف

Telegram
Instagram
WhatsApp

هدف وب سایت کامواباف

محصولات آموزشی تکمیلی کامواباف در وب سایت کامواباف که تنها مرجع فروش محصولات آموزشی ماست، ارائه می شود.

ما سعی کردیم آموزشها رو گام به گام تهیه و در وب سایت قرار دهیم تا شما به راحتی بتوانید آنها را دانلود نموده و در زمان مناسب مشاهده نمایید.

هر خریدی که از وب سایت انجام شود با مشاوره می باشد و شما می توانید بعد از خرید از وب سایت، از طریق دایرکت اینستاگرام (یا ارسال پیام از طریق وب سایت) نام و نام خانوادگی  و شماره واتساپ خود را به همراه تصویر خرید محصول از وب سایت، را فرستاده و بعد از ارسال پیام توسط شما ما از طریق واتساپ با شما تماس گرفته و پاسخگوی شما خواهیم بود. ما تا انتهای بافت همراه شما هستیم.

شما می توانید مدل های بافتنی درخواستی خود را از طریق دایرکت اینستاگرام کامواباف  و یا  بخش “فرم درخواست تهیه آموزش مدل دلخواه شما توسط مجموعه بافتنی کامواباف” ارسال نموده و آموزش بافت آن به صورت فیلم آموزشی برایتان ارسال شود

keyboard_arrow_up